Produkcja

Jakość

Logistyka

Usługi produkcji kontraktowej

Masz wiedzę na temat zdrowia, organizmu człowieka oraz suplementacji? Masz pomysł na suplement, który będzie pomagać ludziom utrzymywać zdrowie, ale brak Ci zasobów produkcyjnych?

Jeśli tak, to powinieneś zainteresować się produkcja kontraktowa co to jest ? Nazywa się tak współpracę, podczas której produkcja suplementów odbywa się przy użyciu zewnętrznej profesjonalnej infrastruktury produkcyjnej. Producent kontraktowy ma pomysł na suplement, ale jego wytwarzanie odbywa się na zasadach, jakie niesie za sobą produkcja kontraktowa suplementów diety. Oznacza to, że ni musisz posiadać zaawansowanej technologii do suplementy diety produkcja.

Wystarczy Twoja wiedza i pomysł, a produkcję oddasz w ręce wykwalifikowanych specjalistów.

Będziesz mieć wtedy pewność, że produkcja suplementów na zlecenie będzie przebiegać sprawnie i profesjonalnie. Zachęcamy do rozpoczęcia produkcja kontraktowa suplementów tylko z zaufanym i doświadczonym producentem. Tylko z najlepszymi będziesz mógł być spokojny o proces produkcji podczas realizacji suplementy diety produkcja kontraktowa. Jeśli masz większą wiedzę na temat kosmetyków, to musisz wiedzieć, że kosmetyki produkcja kontraktowa też jest możliwa.

O firmie

Jeśli masz wiedzę na temat zdrowia, organizmu człowieka oraz suplementacji, sprawdź zakładkę produkcja kontraktowa! Jeśli masz pomysł na suplement, który będzie pomagać ludziom utrzymywać zdrowie, ale brak Ci zasobów produkcyjnych? Skontaktuj się z Nami!

Jeśli tak, to powinieneś zainteresować się produkcja kontraktowa co to jest ?

Nazywa się tak współpracę, podczas której produkcja suplementów odbywa się przy użyciu zewnętrznej profesjonalnej infrastruktury produkcyjnej.

Producent kontraktowy ma pomysł na suplement, ale jego wytwarzanie odbywa się na zasadach, jakie niesie za sobą produkcja kontraktowa suplementów diety.

Oznacza to, że ni musisz posiadać zaawansowanej technologi do suplementy diety produkcja. Wystarczy Twoja wiedza i  pomysł, a produkcję oddasz w ręce wykwalifikowanych specjalistów. Będziesz mieć wtedy pewność, że produkcja suplementów na zlecenie będzie przebiegać sprawnie i profesjonalnie.

Zachęcamy do rozpoczęcia produkcja kontraktowa suplementów tylko z zaufanym i doświadczonym producentem. Tylko z najlepszymi będziesz mógł być spokojny o proces produkcji podczas realizacji suplementy diety produkcja kontraktowa. Jeśli masz większą wiedzę na temat kosmetyków, to musisz wiedzieć, że kosmetyki produkcja kontraktowa też jest możliwa.

ALG PHARMA

Jesteśmy polskim producentem działającym na rynku polskim jak i zagranicznym. Mamy własny zakład produkcyjny z rozbudowanym parkiem maszyn i własnymi magazynami na terenie Polski. Produkujemy dla wielu podmiotów polskich i zagranicznych oraz pod własną marką.

Badamy każdy produkt, który zejdzie z linii produkcyjnej; czuwa nad tym dział analiz i kontroli jakości.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wysokim kwalifikacjom naszego Zespołu zapewniamy najwyższą jakość dostarczonych produktów jak i usług.

Zaufało nam już wiele firm i mamy nadzieję, że również Państwo podejmą z nami
współpracę. Dla naszych Klientów wyprodukowaliśmy miliony opakowań.

Oferta

Oferta dla Partnerów

Indywidualne podejście
do każdego zlecenia

Profesjonalne doradztwo
na każdym etapie współpracy

Nowoczesne procesy
technologiczne produkcji

całościowa
kreacja opakowania

Przygotowanie dokumentacji
produktowej wg najnowszych
wytycznych

Kompleksowe przygotowanie
receptury oraz selekcja
i zakup surowców

Dostosowanie wielkości produkcji
do indywidualnego
zapotrzebowania Klienta

Szybki termin realizacji

Sprawna
logistyka i transport

Usługi

Zakres naszych usług

Wytwarzamy suplementy diety w postaci tabletek i kapsułek
Produkujemy je bazując na recepturze powierzonej przez klienta lub nasz dział technologów może przygotować indywidualny skład.

Jakość

Każdy etap procesu produkcyjnego precyzyjnie kontrolujemy, przez co jesteśmy w stanie uzyskać najwyższą jakość produktu gotowego.

Pracujemy z niezależnymi laboratoriami krajowym i zagranicznymi. Badamy czystość mikrobiologiczną oraz potwierdzamy brak zawartości metali ciężkich w składnikach.

Dokładna kontrola na każdym etapie produkcji gwarantuje bezpieczne wprowadzenie produktu do obrotu.

Surowce

Surowce

Kolor

KOLOR OTOCZKI TABLETKI, KAPSUŁKI

Rodzaj

TABLETKI - KAPSUŁKI

powlekane
niepowlekane

żelatynowe
celulozowe

Opakowania

Rodzaje opakowań

Nasze zaplecze magazynowe i park maszynowy powala nam na konfekcjonowanie szerokiego zakresu produktów w różne opakowania.

blistry

ilość tabletek / kapsułek w blistrze: wg zamówienia

wymiary blistra:
– dostosowujemy do potrzeb klienta

folia ALU farmaceutyczna U
– grubość 20 pm*3%
– nadruk 1, 2 lub 3 kolory 4 |

folia PVC farmaceutyczna
– grubość 0,25 um + 3%
– kolor: wg zamówienia

pojemniki

ilość tabletek / kapsutek w opakowaniu jednostkowymi wg zamówienia

butelki słoiki:
– od 60 do 500ml

kolor i zamykanie opakowania wraz z uszczelnieniem:
wg zamówienia

etykietowanie

znakowanie produktu

Menu