Higiena uszu

Produkty do higieny uszu powinny składać się z naturalnych składników, które wspomagają rozpuszczanie woskowiny zalegającej w kanale usznym. Jest to idealna alternatywa do pałeczek.

Preparaty do higieny uszu pozwalają zwalczyć dyskomfort spowodowany przez infekcje grzybicze lub wirusowe, który przejawia się w postaci szumów usznych, zawrotów głowy, tymczasowego pogorszenia słuchu lub uczucia ucisku wewnątrz ucha. W naszej ofercie dostępny jest preparat w pełni bezpieczny dla zdrowia.

Właściwa higiena uszu

Właściwa higiena uszu jest bardzo ważna dla ich funkcjonowania. Powstawanie wydzieliny jest naturalnym zjawiskiem fizjologicznym i ma na celu ochronę naszego aparatu słuchu.

Gdy wydzieliny zbiera się za dużo, konieczne jest odpowiednie czyszczenie. Higiena uszu nie powinna odbywać się za pomocą patyczka, który może doprowadzić do niemiłych dolegliwości. Zapoznaj się z preparat do czyszczenia uszu opinie i dowiedz się, jaka jest bezpieczna alternatywa, do tej nieprawidłowej praktyki. Jeśli czyścisz uszy patyczkiem, to postaraj się oduczyć tego nawyku, który w najgorszym wypadku, może prowadzić nawet do pogorszenia słuchu.

Higiena ucha w punktach

Czyszczenie uszu, to czynność, którą wiele osób wykonuje nieprawidłowo.

Wciąż wykorzystywany jest to tego patyczek, który przez ekspertów uważany jest za złą praktykę. Higiena uszu w punktach nie jest trudna, jeśli stosujemy się dokładnie do zaleceń zawartych w ulotce, dołączonej do odpowiedniego preparatu. Może nim być spray do uszu, który uważany jest za bezpieczny preparat do czyszczenia uszu.

Waxcontrol

15 ml

Skuteczny i bezpieczny produkt do higieny uszu.

Menu