Nadmierna potliwość

Pocenie pełni istotną fizjologiczną funkcję – pomaga naszemu organizmowi schłodzić się w warunkach przegrzania. Dla wielu osób ten sprytny mechanizm oznacza niestety plamy pod pachami, mokre skarpetki czy nieprzyjemne, lepkie dłonie, które zawstydzają nas przy uścisku na powitanie. Jak temu zaradzić? Mamy na to sposób Perspicontrol max stanowi wygodne rozwiązanie dla utrzymania prawidłowego procesu pocenia się.

Co na nadmierne pocenie ?

Zastanawiasz się czym jest nadmierne pocenie się jak temu zaradzić ?

Jeśli dotknęła Cię ta wstydliwa przypadłość, to na pewno przeszukujesz apteki, by znaleźć leki na pocenie, albo chociaż czegoś co na nadmierne pocenie pomogłoby chwilowo np. tylko podczas randki, rozmowy o pracę. Nadzieją są specjalne produkty, których skuteczność jest determinowana przez indywidualne cechy naszego ciała.

Leki na pocenie

Pocenie się to naturalny proces fizjologiczny służący termoregulacji i chroniący przed przegrzaniem. Pot nawilża też skórę i pozwala na ujście toksyn z organizmu.

Generalnie jest pożyteczny, problem pojawia się jednak, gdy jest go w nadmiarze. Jeśli wierzysz w domowe sposoby na pocenie się pod pachami Zapytaj się o to lekarza. Zapewne poleci inny, bardziej skuteczny sposób na to, co zrobić, żeby się nie pocić na całym ciele. Na nadmierne pocenie domowe sposoby nie masz za bardzo co liczyć, bo większość, to tylko mity. Jeśli więc cierpisz na nadmierne pocenie głowy, to zgłoś się do dermatologa lub innego specjalisty, który zaleci właściwą kurację.

Nadmierna potliwość pach

Chyba każdy spotkał się z tym w autobusie. Ręka uniesiona do góry, trzymająca się poręczy, a na dole mokra plama pod pachą.

To bardzo wstydliwa sytuacja dla osoby, którą dotknęła nadmierna potliwość pach. Najgorszy w tym wszystkim jest fakt, że u takich osób występuje nawet nadmierne pocenie się przy małym wysiłku. W takim przypadku odzyskać pewność siebie mogą nam pomóc specjalne wyroby na potliwość.

Perspicontrol MAX

40 tabletek powlekanych

Przyczynia się do hamowania nadmiernego pocenia.

Menu